Moje hobby: Piłka Nożna

6.09

Cały tydzień był na luzie. Pare razy wyszedłem ze znajomymi na rower. Pod koniec tygodnia przyjechali do mnie goście. Pojechali drugiego dnia. Ogólnie tydzień był całkiem spoko.;)

13.09

W tym tygoniu się przeziębiłem.Ogólnie to cały czas leżałem w łóżku i czytałem książkę. Pare razy zagrałem na komputerze. W niedziele już dobrze się czułem, więc pojechałem z rodzicami do kina. Film bardzo mi się podobał.

27.09

Nauczyciele wystawiają juz pierwsze oceny, więc muszę się przyłożyć do nauki. Mam co raz mniej czasu na rozrywkę. Siedzę często z książkami przy biórku do 22. Jutro kartkówka z matematyki, ale się nauczyłem i mam nadzieję, że dostanę 5. Idę dalej isę uczyć.;)

20.09

W tamtym tygdniu dostałem dwie oceny. 6 z polskiego i tak jak mówiłem - 5 z matematyki. W tym tygodniu też mam kartkówkę, ale z fizyki, Już się nauczyłęm nawet. W sobote przyjeżdża do mnie kolega. Już nie mogę się doczekać!

04.10

Już październik. Zaczął się kolejny miesiąc szkoły. Ten czas tak szybko leci. Już mam zapowiedziany pierwszy sprawdzian - z matematyki. Naszczęście wszystko umiem.

11.10

W tym tygodniu byłem w szkole w poniedziałek i we wtorek. We wtorek w szkole bardzo źle się czułem. Wróciłem do domu i okazało się że mam gorączkę. Do piątku praktycznie nie wychodziłem z łóżka, tylko spałem. W sobotę pomagałem trochę dla taty na podwórku.Dodaj komentarz


Dodaj

© 2013-2023 PRV.pl
Strona została stworzona kreatorem stron w serwisie PRV.pl